• Wyprawka dla klasy 1

• W załaczniku znajduje się wyprawka dla ucznia klasy pierwszej.

przybory_do_klasy_1.pdf

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego będą mieć wspólne przybory zakupione przez nauczyciela.
            Będzie o tym informacja na pierwszym spotkaniu z rodzicami pod koniec sierpnia.
            Również wtedy będzie  omówiona sprawa książek.

• Wakacje 2023

• Życzymy Wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji. My już pod koniec roku szkolnego przygotowywaliśmy się do wakacyjnych wypraw.

• Uroczyste pożegnanie ósmej klasy.

• Tuż przed zakończeniem roku szkolnego uroczyście pożegnaliśmy ósmą klasę. Był film pod tytułem "Kapsuła czasu", był tort i nie da się ukryć, że były łzy wzruszenia. Absolwenci 2022/23 na pamiątkę złożyli na ręce Pani Dyrektor komplet szachów. Pionki zostały wydrukowane na drukarce  3D podczas zajęć informatyki a szachownica została wypalona w desce. Na odwrocie znajdują się imiona i nazwiska naszych absolwentów.

• Reglud

• Śpiewająco zakończyliśmy kolejny rok szkolny i...z przytupem. Zajęliśmy II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Regionalnej i Ludowej "Reglud".