• Już 7 października w naszej szkole:)

• XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Nasza szkoła, jak co roku bierze udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który w tym roku przypada
            7 października.Ta inicjatywa skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do osób dorosłych. Również w tym raku akcji tej przyświeca hasło: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"

Całą akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

W naszej szkole w tym wyjątkowym dniu pojawią się „patrole” uczniowskie, które sprawdzą wiedzę uczniów  i dorosłych z działań tabliczki mnożenia. Będzie możliwość zdobycia tytułu „ Mistrza Tabliczki Mnożenia ”

• Grupa wojowników.

• Dzieci w przedszkolu uczestniczyły w bardzo cennej lekcji z ciekawym gościem.

Dzięki spotkaniu z panią Moniką, która w swojej kolekcji ma nie jedną rękawicę bokserską, przedszkolaki zrozumiały, że pięść nigdy nie powinna być sposobem na wymierzenie sprawiedliwości.

• Dzień przedszkolaka.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA to ważne święto w życiu szkoły

A uśmiech dzieci to dowód, że "przedszkole drugim domem jest..."

• #LaboratoriaPrzyszłości

Na lekcji plastyki uczniowie klas 4-5 udali się w plener. Zabraliśmy ze sobą aparat i kamerę, które to są w naszym posiadaniu w ramach projektu „Laboratorium przyszłości”. Dzieciom wiele radości sprawiła możliwość fotografowania przyrody i kamerowania otaczającej nas rzeczywistości. Każdy uczeń miał możliwość wykonania własnej fotografii i fragmentu nagrania. Zrobione w ten sposób zdjęcia posłużyły nam na następnych zajęciach plastyki jako podstawa do naszych fantazyjnych rysunków. W świat rzeczywisty uchwycony na zdjęciu dzieci wmalowały swoje fantastyczne wizje. Efekty tego doświadczenia można podziwiać w galeriach poniżej.

• Wizyta na zamku w Wiśniczu.

• W dniu 16 września uczniowie klas od 0 do 8 wybrali się na zamek w Wiśniczu, największy po Wawelu zamek w Małopolsce. Grupa młodsza, jak i starsza miała możliwośc zwiedzenia zespołu zamkowego. Oprócz tego każda grupa uczestniczyła w warsztatach alchemicznych. Zarówno zwiedzanie, jak i utrzymane w atmosferze tajemniecy i czarów warsztaty pozostaną w naszej pamięci na długo. Na koniec za pomocą okularów VR cofneliśmy się w czasie i z lotu nietoperza podziwialiśmy zamek i okolicę.

• Szczotko, szczotko, hej, szczoteczko!

• Wizyta w gabinecie dentystycznym wcale nie musi być dla przedszkolaków stresująca, jeśli... odwiedzi ich specjalista od pięknego uśmiechu

Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie, która na co dzień pomaga młodszym i starszym dbać o ich uzębienie, za wizytę w naszym Oddziale Przedszkolnym i przekazanie najmłodszym cennych "stomatologicznych" wskazówek .

Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć

• Zebranie z rodzicami.

• W dniu 13 września odbędzie się zebranie z rodzicami. Na zebranie ogólne zapraszamy o godzinie 17.30.
            Następnie odbędzie się zebranie w poszczególnych klasach.

• Obiady w naszej szkole.

• Szanowni Państwo,

W naszej placówce działa system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja dla nowych użytkowników jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszym tygodniu od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty, środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
            • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
            • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
            • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej do godz. 9:00 w dniu wydawania posiłków)  Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

zamowposilek.pl