• I my gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

•  Dziś na forum gminy naszą szkołę reprezentowali przedstawiciele klas 1-3 oraz zerówki.

Cieszymy się, że wspólnie z innymi możemy mieć udział w ważnej sprawie.

Wszystkim przesyłamy iskierkę nadziei.

• Kolorowy tydzień karnawału

• Kolorowy tydzień karnawału.

Tanecznym krokiem zakończyliśmy ostatni tydzień pierwszego semestru.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom życzymy radosnych i bezpiecznych ferii oraz odpoczynku, by drugi semestr rozpocząć z zapałem do nauki i zabawy.

• Oszczędzamy energię z Photon EDU

• Najmłodsi uczniowie mieli przyjemoność dowiedzieć się jak należy oszczędzać energię. Jak ważne jest to dla środowiska a także dla każdego z nas. W przekazywaniu wiedzy pomogły  nasze roboty Photon EDU, które są w naszej szkole z programu laboratoria przyszłości.

#laboratoriaprzyszłości

• Bal karnawałowy

• Dziś w naszej szkole odbył się bal karnawałowy o tematyce postaci z filmów animowanych. Było pięknie, kolorowo i wesoło.

• Zebranie z rodzicami

• Zapraszamy na zebranie z rodzicami w dniu 26 stycznia o godz.17.30 zebranie ogólne, następnie przechodzimy do sal na spotkanie z wychowawcami.

• "Babciuniu, Dziadziuniu!

W dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.

Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie,

smutno by było bez Was na świecie.

Uczycie kochać, być dobrym, uczciwym,

życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym.

Bardzo, ach bardzo Was za to kochamy"

• KLASA 8 W RADIO KRAKÓW

• Tegoroczny 20 stycznia pozostanie w pamięci uczniów naszej klasy ósmej na długo. To dzień pełen wrażeń i niezapomnianych doświadczeń - najpierw uroki zasypanego świeżym śniegiem rynku krakowskiego, następnie wizyta w Muzeum Jana Matejki i podziwianie szopek krakowskich na wystawie pokonkursowej. I na końcu najważniejsze - audycja w Radio Kraków. Uczniowie klasy ósmej zostali ambasadorami bezpieczeństawa ruchu drogowego. Zapewne wszystkim towarzyszyła trema i dreszczyk emocji, ale udział w tej audycji był doświadczeniem bezcennym. Wszystko to dzięki wygranej w konkursie "Oklaski za odblaski". To pierwszy występ naszych uczniów w eterze... i mamy przeczucie, że nie ostatni.

• Kochana Babciu!

W dniu Twojego święta składam Ci życzenia

wszelkiej pomyślności, dużo szczęścia i radości.

Niech Ci zdrowie i siły służą,

a wszelkie troski niech Ciebie ominą.

Kochany Dziadku!

Życzę Ci  życia spokojnego,

radości, pociechy i zdrowia dobrego.

Miej uśmiech na twarzy,

niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz.

Kochające Was wnuczki i wnuki

• Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

• 18 stycznia 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora misia o bardzo małym rozumku stała się okazją do ustanowienia 18 stycznia Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka.

• Znamię! Znam je?

• Program profilaktyki czerniaka

Nasza szkoła przyłącza się do kampanii edukacyjno-informacyjnej  Znamię! Znam je?

Celem kampanii jest:

• budowanie świadomości na temat zagrożeń wynikających z zachorowalności na czerniaka,
            • edukacja na temat wczesnego wykrywania czerniaka,
            • edukacja na temat profilaktyki,

W ramach programu uczniowie klasy VIII dowiedzieli się: czym jest czerniak, jakie są cechy tego nowotworu, kto jest w grupie ryzyka, jak zabezpieczyć się przed czerniakiem.

Taka wiedza jest przydatna nie tylko uczniom, ale i osobom dorosłym.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi  zawartymi na stronie internetowej https://akademiaczerniaka.org.pl

• Matematyka dla smyka

• Nauka wcale nie musi być trudna i nudna. Nawet dzieci wiedzą, że matematyka jest obecna w każdej dziedzinie naszego życia, bo porządkuje i organizuje otaczającą rzeczywistość. Grupa "Kropelek" wykonała własne liczydła i uczyła się, bawiąc. Proste działania matematyczne nie są już zadaniami tylko dla starszaków.