• PODZIĘKOWANIA

• Dziś w naszym przedszkolu odbyło się wielkie święto - uroczyste wręczenie książek i podziękowań darczyńcom, którzy wzięli udział w licytacji i zakupie książek pt. "Kiedy złość daje w kość"

Szczęśliwymi posiadaczami książki o przygodach Amelki Kropelki stali się:

Pani Iwona, Pani Natalia, Pani Monika, Pan Krzysztof oraz Pan Rafał, w imieniu którego książkę odebrały dzieci

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy

Do grona darczyńców solidarnie dołączyli również pracownicy szkoły, ofiarując tym samym jeden egzemplarz książki do szkolnej biblioteki, by nasi uczniowie również mogli poznać historię Amelki i Roska, którą stworzyły przedszkolaki wraz z rodzicami.

Pani Agnieszka, wychowawczyni grypy "Kropelek" oraz pomysłodawczyni i koordynator projektu, każdemu z osobna dziękuje i ściska dłoń w geście uznania za hojność i dobre serce

PS Do podziękowań dołączają również wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie tej książki, wierząc, że zebrane fundusze wspomogą codzienną rehabilitację Mateusza

• Informacja

• Na podstawie art. 106a Prawa oświatowego szkoła zapewnia w szkole ciepły posiłek dla uczniów i stwarza możliwość jego spożycia w czasie pobytu w szkole.

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca partycypuje w kosztach ponoszonych przez rodziców, opłacając część tych kosztów w kwocie 2,50 zł brutto za jeden ciepły posiłek dziennie.

Przy pierwszym ciepłym posiłku w danym dniu kwota  będzie obniżona o 2,50 zł w aplikacji.

• Zero weste

• ZERO WASTE, czyli ekologia, ekonomia i kreatywność na co dzień. Ważne, by uczyć dzieci tej "filozofii" od najmłodszych lat. A cudne krasnale, które powstały w zgodzie z zasadami zero waste już zamieszkały w domach przedszkolaków.

• Amelka Kropelka

• Kiedy złość daje w kość ... to trzeba znaleźć sposób na jej zrozumienie i poskromienie

Miło nam ogłosić, że PRZEDSZKOLAKI z grupy "Kropelek" wraz ZE SWOIMI RODZICAMI i pod czujnym okiem swojej wychowawczyni przygotowały dla Państwa pociech wyjątkową książkę terapeutyczną o kolejnych przygodach Amelki Kropelki i jej przyjaciela Roska.

Historia Amelki Kropelki i Roska to wspólne twórcze działanie dzieci i rodziców - tekst oraz ilustracje są ich autorskim pomysłem, wspólne tworzenie opowiadania z morałem pozwoliło wszystkim autorom książki odczuć terapeutyczną moc bajek - czas spędzony razem okazał się bezcenny.

Sensoryczna okładka książki pobudza wyobraźnię najmłodszych czytelników oraz pozwala usprawniać umiejętności manualne - wszystkie elementy wykonane techniką DIY są ruchome.

Tym bardziej miło nam będzie przekazać Państwu jeden egzemplarz książki, ponieważ całkowity dochód z jej licytacji (oraz pozostałych egzemplarzy, które zostaną sprzedane na terenie szkoły) chcielibyśmy przekazać rodzicom naszego ucznia Mateusza, który na co dzień potrzebuje rehabilitacji, by móc razem z kolegami ze szkolnej ławki uczyć się, śmiać, złościć i przeżywać...

My wiemy, że jego rodzice to bohaterowie.

Dlatego w geście rodzicielskiej solidarności powstała ta książka, która również ma ważne życiowe przesłanie

Zapraszamy Państwa do licytacji w komentarzach jednego egzemplarza książki.

Cena wyjściowa: 40 zł

Licytacja trwa do niedzieli 8 stycznia do godziny 20.00. Odbiór książki w budynku szkoły po wcześniejszym ustaleniu terminu (kontakt przez Messengera szkoły).

Od serca dla serca .